УЗД лімфовузлів + доплер лімфатичних вузлів (одна анатомічна зона)

УЗД лімфатичних вузлів з доплеровською оцінкою кровотоку!

Дорогі жінки, це ТЕ, про що Ви навіть не підозрювали! Краса і її жертви!

Увага! Лімфоаденопатії! Збільшення лімфатичних вузлів під пахвами і паху!

Спеціальний аспект при УЗ дослідженні грудей і вен ніг!

Наше особливо дбайливе ставлення до Вашого здоров’я!

При виконанні УЗД молочних залоз з обох сторін в нашому центрі ми завжди пильну увагу звертаємо на стан лімфатичних вузлів у пахвовій області. Сьогодні там виявляються збільшені і змінені лімфатичні вузли практично у 100% жінок, починаючи з пубертатного віку. У одних жінок вони викликають іноді неприємні відчуття, а у більшості – так звана аксилярна лімфоаденопатія протікає непомітно. Дуже рідко лімфаденопатія переходить в фазу гострого запалення, лімфоаденіта – гідраденіт. Це дає біль і підвищену температуру. УЗД з доплером фіксує підсилення кровотоку. У 99,9% ця проблема не пов’язана безпосередньо із захворюваннями молочних залоз, а тим більше не є проявом ракових метастазів. Факт наявності лімфоаденопатії не повинен сіяти паніку у жінки. Але знати про проблему, її причини, профілактику та лікуванні жінці необхідно. УЗД дає таку можливість. Причиною запальної лімфоаденопатії пахвових вузлів є в переважній кількості банальна процедура депіляції (епіляції). Незалежно від типу депілятора (бритва, віск, лазер і т.п.). Якщо не дотримуються правила стерильності процедури, то в пори пошкоджених волосяних фолікулів (а цього і домагаємося при депіляції!) проникають мікроби-коменсали – ці звичні мешканці наших шкірних покривів. З мікротравм вони проникають далі в лімфовузли. Радимо! Перед процедурою будь-якого виду депіляції дезінфекцію шкіри пахв водним (але не спиртовим!) антисептиком: розчинами перекису водню або хлоргексидину. І проводьте дезінфекцію ще 2-3 дні після депіляціі – поки мікроранки волосяних фолікулів не затягнуться. Та ж проблема стосується і лімфоаденопатії пахових лімфовузлів при депіляції зони бікіні.

Лімфоаденопатії описаних зон також можуть виникати як хвороба «котячої подряпини» або при нагноєнні після манікюру і педикюру, при оніхомікозі і мікозі шкіри стоп (грибкові ураження).

Звичайно, лімфоаденопатії зазначених зон, дуже рідко, але можуть бути проявом генералізованих інфекційних захворювань (аденовірус та інші віруси), захворювань крові, лімфом, метастазів раку і меланоми шкіри. Але це швидше виняток.

Цю актуальну і унікальну інформацію про жіноче здоров’я Ви знайдете тільки у нас!

Чоловіки все частіше вдаються до депіляції (епіляції) аналогічних зон аналогічно жінкам і …. Мають ту ж лімфоаденопатію! І терплять, поки вона не ускладниться гнійним розплавленням лімфовузлів. А це вже операція! Бережіть чоловіків! Інформуйте їх про техніку безпеки депіляції!

Якщо Вас стурбувала ця інформація про лімфоаденопатії пахвових і пахових лімфовузлів при депіляції наш центр готовий виконати УЗД з доплером саме цих зон окремо від УЗД молочних залоз.

Вартість послуги 300 гривень